O nás

Proč to vlastně děláme?

Jsme dvě kolegyně a zároveň kamarádky, které pracují na oddělení fyziologických novorozenců. Pokud zrovna nepomáháme čerstvým maminkám během prvních dnů v jejich nové životní roli, zaměřujeme se na vzdělávání těhotných žen a maminek po porodu. Během naší praxe se setkáváme s problémy, kterým by se dalo předejít dostatečnou a kvalitní přípravou již v těhotenství. Proto jsme pro Vás připravily řadu kurzů, které Vás připraví na určité situace, které mohou nastat.

Moc dobře si uvědomujeme, že každá z Vás má jiné představy o svém těhotenství, porodu a šestinedělí, jiný základ informací nebo odlišné potřeby. Právě z těchto důvodů ve své práci preferujeme individuální přístup. Všechny lekce jsou nastavené pro Vás a pro Vašeho partnera. Našim cílem je zodpovědět na Vaše otázky a přizpůsobit lekci Vám na míru.

Jelizaveta Sytko, Dis.

Jsem vystudovaná diplomovaná dětská sestra, pracující ve FNHK na oddělení fyziologických novorozenců. Ačkoli mě moje práce naplňuje a baví, hledala jsem i další směr, kudy bych se mohla posouvat. Naštěstí jsem dostala skvělou příležitost – dělat individuální předporodní kurzy, kde se mohu budoucím rodičům více věnovat a pomoct jim lépe se připravit na příchod potomka. Po porodu si mě mohou rodiče pozvat na laktační poradenství, kde řešíme nejen obtíže týkající se kojení, ale i jiné záležitosti ohledně miminka.

Nabízí:
Kurz vše o péči o novorozence
Kurz resuscitace
Laktační poradenství

Kontakt +420 730 987 978

Bc. Klára Hýsková

Mé srdce to od začátku táhlo ke zdravotnictví, specifický obor porodní asistentka mě učaroval zejména díky možnosti péče o miminka. V současné době pracuji na oddělení novorozenců ve FNHK a svoji práci miluji. Asi nejkrásnější na ní je, že můžu být přítomna okamžiku narození nového človíčka. Tolik lásky a radosti v jednom okamžiku se nedá popsat. To co mi ale v práci chybělo, byl individuální přístup k ženám. Každá žena má jiné představy, jiný průběh těhotenství a jiná přání. Z těchto mnoha důvodů se vyklubal na svět tento “projekt”. Společně s Renčou jsme začaly poskytovat individuální kurzy všem rodičům, kteří se chtějí zodpovědně připravit na příchod svého potomka. Zároveň se můžeme potkat u Vás doma při poskytování laktačního poradenství nebo při lekci šátkování.

Nabízí:
Kurz Vše o péči o novorozence
Kurz příprava na porod
Kurz resuscitace
Laktační poradenství
Šátkování

Kontakt +420 723 996 072

Certifikáty

U porodní asistentky

Kontaktujte nás

+420 723 996 072